22 czerwca był w naszej szkole dniem pełnym emocji i sportowej rywalizacji. Uczniowie mieli okazję sprawdzić się w kilku dyscyplinach drużynowych i kilku indywidualnych. Młodzież rozegrała turniej piłki nożnej, piłki siatkowej oraz streetball, podciągała się na drążku, rzucała piłką lekarską i skakała w dal, można również było zatańczyć Belgijkę, zadbać lepszą elastyczność mięśni wykonując stretching lub pograć na kocyku w planszówki.
Jak zwykle najwięcej emocji i radości dostarczyły zawodnikom i kibicom mecze finałowe i półfinałowe piłki nożnej i piłki siatkowej. Warto jednak podkreślić, że mimo zaciętej walki sportowej wszystkim zawodnikom towarzyszył duch zdrowej rywalizacji, wzajemny szacunek i przestrzeganie zasad „fair play”. Uczniowie zaprezentowali swoje sportowe talenty, ale również umiejętność współpracy, determinację i wolę walki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie, pozytywna energię i stworzenie wyjątkowej atmosfery tego wydarzenia.
Poniżej wyniki wczorajszej rywalizacji:
Finał Ogólnoszkolnego Turnieju Piłki Siatkowej
I miejsce – klasa 3TT
II miejsce – klasa 3AT
III miejsce – klasa 2PT
Ogólnoszkolny Turniej Piłki Nożnej
I miejsce – klasa 3AT
II miejsce – klasa 4ET
III miejsce – klasa 3FT
Międzyklasowy Turniej Streetball
I miejsce – klasa 2ETT
II miejsce – klasa 2PT
III miejsce – klasa 2AT
Konkurs Podciągania na Drążku
I miejsce – Marcyniuk Maciej z klasy 3FT z wynikiem 27 podciągnięć
II miejsce – Bach Szymon z klasy 3i1T z wynikiem 26 podciągnięć
III miejsce – Łada Paweł z klasy 4RT z wynikiem 20 podciągnięć
Konkurs podciągania na drążku kobiet
I miejsce – Łazar Dominika z klasy 4P1T z wynikiem 11 podciagnięć
Konkurs skoku w dal mężczyzn
I miejsce – Miller Filip z klasy 4P2T z wynikiem 5,27 m
II miejsce – Cholewczyński Michał z klasy 4P2T z wynikiem 5,22 m
III miejsce – Szymczak Mateusz z klasy 3i3T z wynikiem 4,83 m
Konkurs skoku w dal kobiet
I miejsce – Łazar Dominika z klasy 4P1T z wynikiem 3,89 m
II miejsce – Długa Magdalena z klasy 3FT z wynikiem 3,86 m
III miejsce – Sadalska Martyna z klasy 4FT z wynikiem 3,67 m
Konkurs rzutu piłką lekarską 5kg przodem i tyłem
I miejsce – Szymczak Mateusz z klasy 3i3T z wynikiem 20 m
II miejsce – Miszewski Filip z klasy 2iT z wynikiem 17,30 m
III miejsce – Towalski Aleksander z klasy 3AT z wynikiem 16,50 m
Konkurs rzutu piłka lekarską 5kg przodem i tyłem
I miejsce – Łazar Dominika z klasy 4p1T z wynikiem 14 m
Na w/w klasy i uczniów czeka słodka niespodzianka oraz dyplom ;-).
Wręczenie upominków nastąpi w dniu zakończenia roku szkolnego przez wychowawcę klasy w sali lekcyjnej :-).
ze sportowym pozdrowieniem
Zespół Wychowania Fizycznego.














