Marta Charaś – pedagog                                     

godziny pracy                                                                                                

Poniedziałek 13.00-16.30
Wtorek 8.00 -13.00
Środa 8.00 -14.00
Czwartek 14.00-16.30
Piątek 8.00 -13.00

 

 

 

 

 

Marta Gołuch – psycholog

godziny pracy

Poniedziałek 8.00 -13.30
Wtorek 10.00-13.30
Środa 9.30 -13.30
Czwartek 7.30 -12.30
Piątek 12.30-16.30

 

 

 

 

 

Karina Kisiel – doradca zawodowy

godziny pracy

Poniedziałek 13.00-17.00
Wtorek 9.00 -14.00
Środa 9.00 -14.00
Czwartek 13.00-17.00
Piątek 8.00 -12.00

 

 

 

 

 

Nauczyciele

 nazwisko i imię nauczany przedmiot
Adamek Anna informatyka
Anioł Grzegorz religia
Bąkowska Paulina język angielski
Bąk Katarzyna język polski
Bloch Robert język hiszpański
Borowska Bernarda język polski
Bronikowska Karina język angielski
Brzechczyn Anna język angielski
Brzóska Magdalena wychowanie fizyczne
Cichocka Urszula przedmioty zawodowe
Ciosek Karolina geografia
Czajsner Albert przedmioty zawodowe
Czosnowski Mikołaj biologia
Czyż Karolina przedmioty zawodowe
Czubała Sylwia przedmioty zawodowe
Dolatkowska-Kucharzewska Dorota matematyka
ks. Dolata Bartłomiej religia
Frankowska Agata język niemiecki
Frącek Mikołaj przedmioty zawodowe
Gągorowska Joanna język angielski
Gojtka Ewa  matematyka
Gołuch Jacek wychowanie fizyczne, historia
Grześkowiak Andrzej przedmioty zawodowe
Holajda Anita język angielski
Jurczyk-Maciuszonek Magdalena język angielski
Kaczmarek Romana język niemiecki
Kaczmarska Sandra historia, wos
Karwasz Anna język angielski
Kasperska Monika język polski
Kawczyńska Ewelina historia
Kołodziejczyk Marzena matematyka
Konieczny Maciej wychowanie fizyczne
Kowalska Anna język hiszpański
Kubiak Marcin informatyka
Kudlińska Monika język angielski
Kudzinowska Izabella wychowanie fizyczne
Kurasińska Patrycja język polski
Kujawski Janusz przedmioty zawodowe
Kuligowski Paweł matematyka
Kupsik Zenon przedmioty zawodowe
Kurc Jordan przedmioty zawodowe
Kopania Dariusz przedmioty zawodowe
Lewandowski Krzysztof informatyka
Ludwiczak Mateusz wychowanie fizyczne
Łuczak Piotr informatyka
Malinowska Justyna język angielski
Małecki Jerzy przedmioty zawodowe
Mroczek Klaudia matematyka
s. Murawska Anna religia
ks.Muńko Andrzej religia
Najdora Michał informatyka
Nowacka Grażyna przedmioty zawodowe
Nowak Jerzy przedmioty zawodowe
Nowak Ryszard muzyka
Paprzycka Katarzyna informatyka
Paszyn Iwona matematyka
Pezacki David przedmioty zawodowe
Piasecka Zdzisława przedmioty ekonomiczne
Pochmara Janusz przedmioty zawodowe
Pudełko Beata biologia, informatyka
Rachwalski Zbigniew wychowanie fizyczne
Rodak-Turowska Alicja wychowanie fizyczne
Rybicka Maria język polski
Rybicka Justyna język angielski
Rychlewski Marek przedmioty zawodowe
Schwarz Sylwia język polski
Sitek Stanisław przedmioty zawodowe
Sobiło Sławomir przedmioty zawodowe
Sporny Sebastian historia
Sokół Hanna wychowanie fizyczne
Stolarski Damian przedmioty zawodowe
Stachowiak Aleksandra język niemiecki
Staniszewski Paweł fizyka
Tomczak Grzegorz geografia
Wabich Joanna informatyka
Walińska Iwona wychowanie fizyczne
Waraczewski Józef przedmioty zawodowe
Warzecha Agnieszka język polski
Widerska Beata chemia
Wiślańska-Dohnal Anna język angielski
Witkowska Agata przedmioty zawodowe
Witkowska Agata język niemiecki
Woch-Kmieciak Anna język niemiecki
Wysocka-Doliwa Maja informatyka
Zakrzewski Marek przedmioty zawodowe
Zenker Ryszard przedmioty zawodowe
Zwierzykowski Piotr przedmioty zawodowe