Marta Charaś – pedagog tel. (61) 825-00-11 wew. 48 pokój nr 14                               

godziny pracy                                                                                                

Poniedziałek 13.00-16.30
Wtorek 8.00 -13.00
Środa 8.00 -14.00
Czwartek 14.00-16.30
Piątek 8.00 -13.00

 

 

 

 

 

Marta Gołuch – psycholog tel. (61) 825-00-11 wew. 48 pokój nr 14                               

godziny pracy

Poniedziałek 8.00 -13.30
Wtorek 10.00-13.30
Środa 9.30 -13.30
Czwartek 7.30 -12.30
Piątek 12.30-16.30

 

 

 

 

 

– doradca zawodowy

godziny pracy

Poniedziałek 13.00-17.00
Wtorek 9.00 -14.00
Środa 9.00 -14.00
Czwartek 13.00-17.00
Piątek 8.00 -12.00

 

 

 

 

 

Nauczyciele

 nazwisko i imięnauczany przedmiot
Adamek Annainformatyka
Anioł Grzegorzreligia
Bąkowska Paulinajęzyk angielski
Bąk Katarzynajęzyk polski
Bloch Robertjęzyk hiszpański
Borowska Bernardajęzyk polski
Bronikowska Karinajęzyk angielski
Brzechczyn Annajęzyk angielski
Brzóska Magdalenawychowanie fizyczne
Cichocka Urszulaprzedmioty zawodowe
Ciosek Karolinageografia
Czajsner Albertprzedmioty zawodowe
Czosnowski Mikołajbiologia
Czyż Karolinaprzedmioty zawodowe
Czubała Sylwiaprzedmioty zawodowe
Dolatkowska-Kucharzewska Dorotamatematyka
ks. Dolata Bartłomiejreligia
Frankowska Agatajęzyk niemiecki
Frącek Mikołajprzedmioty zawodowe
Gągorowska Joannajęzyk angielski
Gojtka Ewa matematyka
Gołuch Jacekwychowanie fizyczne, historia
Grześkowiak Andrzejprzedmioty zawodowe
Holajda Anitajęzyk angielski
Jurczyk-Maciuszonek Magdalenajęzyk angielski
Kaczmarek Romanajęzyk niemiecki
Kaczmarska Sandrahistoria, wos
Karwasz Annajęzyk angielski
Kasperska Monikajęzyk polski
Kawczyńska Ewelinahistoria
Kołodziejczyk Marzenamatematyka
Konieczny Maciejwychowanie fizyczne
Kowalska Annajęzyk hiszpański
Kubiak Marcininformatyka
Kudlińska Monikajęzyk angielski
Kudzinowska Izabellawychowanie fizyczne
Kurasińska Patrycjajęzyk polski
Kujawski Januszprzedmioty zawodowe
Kuligowski Pawełmatematyka
Kupsik Zenonprzedmioty zawodowe
Kurc Jordanprzedmioty zawodowe
Kopania Dariuszprzedmioty zawodowe
Lewandowski Krzysztofinformatyka
Ludwiczak Mateuszwychowanie fizyczne
Łuczak Piotrinformatyka
Malinowska Justynajęzyk angielski
Małecki Jerzyprzedmioty zawodowe
Mroczek Klaudiamatematyka
s. Murawska Annareligia
ks.Muńko Andrzejreligia
Najdora Michałinformatyka
Nowacka Grażynaprzedmioty zawodowe
Nowak Jerzyprzedmioty zawodowe
Nowak Ryszardmuzyka
Paprzycka Katarzynainformatyka
Paszyn Iwonamatematyka
Pezacki Davidprzedmioty zawodowe
Piasecka Zdzisławaprzedmioty ekonomiczne
Pochmara Januszprzedmioty zawodowe
Pudełko Beatabiologia, informatyka
Rachwalski Zbigniewwychowanie fizyczne
Rodak-Turowska Alicjawychowanie fizyczne
Rybicka Mariajęzyk polski
Rybicka Justynajęzyk angielski
Rychlewski Marekprzedmioty zawodowe
Schwarz Sylwiajęzyk polski
Sitek Stanisławprzedmioty zawodowe
Sobiło Sławomirprzedmioty zawodowe
Sporny Sebastianhistoria
Sokół Hannawychowanie fizyczne
Stolarski Damianprzedmioty zawodowe
Stachowiak Aleksandrajęzyk niemiecki
Staniszewski Pawełfizyka
Tomczak Grzegorzgeografia
Wabich Joannainformatyka
Walińska Iwonawychowanie fizyczne
Waraczewski Józefprzedmioty zawodowe
Warzecha Agnieszkajęzyk polski
Widerska Beatachemia
Wiślańska-Dohnal Annajęzyk angielski
Witkowska Agataprzedmioty zawodowe
Witkowska Agatajęzyk niemiecki
Woch-Kmieciak Annajęzyk niemiecki
Wysocka-Doliwa Majainformatyka
Zakrzewski Marekprzedmioty zawodowe
Zenker Ryszardprzedmioty zawodowe
Zwierzykowski Piotrprzedmioty zawodowe