Kadra

 

Marta Charaś
pedagog
tel. (61) 825-00-11 wew. 48
(pokój nr 14)

Dzień tygodniaGodziny pracy
Poniedziałek13.00 – 16.00
Wtorek8.00 – 13:30
Środa8.00 – 14:00
Czwartek14.00 – 16:00
Piątek8.00 – 13:00

Marta Gołuch
psycholog
tel. (61) 825-00-11 wew. 48
(pokój nr 14)

Dzień tygodniaGodziny pracy
Poniedziałek8.00 – 14.00
Wtorek8.00 – 14.00
Środa
Czwartek7.30 – 13.30
Piątek13.00 – 17.00

Urszula Jeznach
doradca zawodowy
(pokój nr 15)

Dzień tygodniaGodziny pracy
Poniedziałek8.30 – 16.00
Wtorek8.30 – 11.55
Środa8.05 – 10.30
11.30 – 14.30
Czwartek09.15 – 11.25
13.30 – 14.05
Piątek8.00 – 10.00
11.00 – 11.55

Nauczyciele

NauczycielPrzedmiot nauczania
Adamek Anna informatyka
Bąkowska Paulina język angielski
Bąk Katarzyna język polski
Bloch Robert język hiszpański
Borowska Bernarda język polski
Brzechczyn Anna język angielski
Brzóska Magdalena wychowanie fizyczne
Cichocka Urszula przedmioty zawodowe
Cichoń Krzysztof przedmioty zawodowe
Czajsner Albert przedmioty zawodowe
Czosnowski Mikołaj biologia
Czyż Karolina przedmioty zawodowe
Darchiashvili George przedmioty zawodowe
Dolatkowska-Kucharzewska Dorota matematyka
ks. Dolata Bartłomiej religia
Drogla Marika język hiszpański
Drygas Ewa język angielski
Durczewski Maciej język angielski
Frankowska Agata język niemiecki
Gągorowska Joanna język angielski
Głuchy Damian przedmioty zawodowe
Gojtka Ewa  matematyka
Gołuch Jacek wychowanie fizyczne, historia i społeczeństwo
Gotowicz Katarzyna matematyka
Grześkowiak Andrzej przedmioty zawodowe
dr Janeba-Bartoszewicz Edyta chemia
Jeznach Urszula przedmioty zawodowe
Jurczyk-Maciuszonek Magdalena język angielski
Kaczmarek Romana język niemiecki
Kaczmarska Sandra historia
Karczewska Natalia przedmioty zawodowe
Karwasz Anna język angielski
Kasperska Monika język polski
Kawczyńska Ewelina historia
Kisiel Karina SCEM
Kiedrowska Martaprzedmioty zawodowe
Kocik Rafałprzedmioty zawodowe
Kołodziejczyk Marzena matematyka
Konieczny Maciej wychowanie fizyczne
Kopania Dariusz przedmioty zawodowe
Kowalska Anna język hiszpański
Krawczyk Mateusz wychowanie fizyczne
Kropyvnytska Kateryna informatyka
Krzyżanowska Eliza muzyka
Kubiak Marcin informatyka
Kudlińska Monika język angielski
Kudzinowska Izabella wychowanie fizyczne
Kurasińska Patrycja język polski
Kujawski Janusz przedmioty zawodowe
Kupsik Zenon przedmioty zawodowe
Kurc Jordan przedmioty zawodowe
dr inż. Kurz Dariusz przedmioty zawodowe
Lewandowski Krzysztof informatyka
Lewandowski Tomasz przedmioty zawodowe
Liberek Katarzyna język polski
Ludwiczak Mateusz wychowanie fizyczne
Łazar Krzysztof przedmioty zawodowe
Malinowska Justyna język angielski
Małecki Jerzy przedmioty zawodowe
ks. Mańczak Marcin religia
Matecki Dominik przedmioty zawodowe
Michalski Marekprzedmioty zawodowe
Moczyńska Marzena wychowanie fizyczne
Mroczek Klaudia matematyka
s. Murawska Anna religia
Nowacka Grażyna przedmioty zawodowe
Nowacka Grażyna przedmioty zawodowe
Paprzycka Katarzyna matematyka
Paszyn Iwona matematyka
Peliński Tomasz przedmioty zawodowe
Piasecka Zdzisława przedmioty zawodowe
Pirosz Paweł przedmioty zawodowe
dr Pochmara Janusz przedmioty zawodowe
Pudełko Beata biologia, informatyka
Rachwalski Zbigniew wychowanie fizyczne
Ratajczak Michał przedmioty zawodowe
Rejewska Paulina przedmioty zawodowe
Rodak-Turowska Alicja wychowanie fizyczne
Rybicka Maria język polski
Rychlewski Marek przedmioty zawodowe
Schwarz Sylwia język polski
Sitek Stanisław przedmioty zawodowe
Smulska Katarzyna język angielski
Sobiło Sławomir informatyka
Sokół Hanna wychowanie fizyczne
Stolarski Damian przedmioty zawodowe
Stachowiak Aleksandra język niemiecki
Staniszewski Paweł fizyka
Szyper Mirosław przedmioty zawodowe
Tomczak Grzegorz geografia
Wabich Joanna informatyka
Walińska Iwona wychowanie fizyczne
Waraczewski Józef przedmioty zawodowe
dr Weissenberg Joanna przedmioty zawodowe
dr Weissenberg Michałprzedmioty zawodowe
Witkowska Agata przedmioty zawodowe
Witkowska Agata język niemiecki
Wrona Barbara przedmioty zawodowe, matematyka
Wysocka-Doliwa Maja informatyka
Zakrzewski Marek przedmioty zawodowe
Zielińska Milena język polski
Zientera Iwona matematyka
dr hab.inż. Zwierzykowski Piotr przedmioty zawodowe
Zugaj Piotr przedmioty zawodowe