Kadra

Nauczyciele w roku szkolnym 2021/2022

NauczycielPrzedmiot nauczania
Adamek Anna informatyka
Bąkowska Paulina język angielski
Bąk Katarzyna język polski
dr Bashova Nadiia przedmioty zawodowe
Bereszyńska Sandra historia
Borowska Bernarda język polski
Brzechczyn Anna język angielski
Charaś Marta pedagog
Cichocka Urszula przedmioty zawodowe
Ciepluch Joanna rewalidacja
Czajsner Albert przedmioty zawodowe
Czosnowski Mikołaj biologia, wdż
Czyż Karolina przedmioty zawodowe
Darchiashvili George przedmioty zawodowe
Drogla Marika język hiszpański
Drygas Ewa język angielski
Dryjańska Maria język polski
Durczewski Maciej język angielski
Frankowska Agata język niemiecki
Gągorowska Joanna język angielski
Głuchy Damian przedmioty zawodowe
Gojtka Ewa  matematyka
Gołuch Jacek wychowanie fizyczne, historia i społeczeństwo, religia
Gołuch Marta psycholog
Gotowicz Katarzyna matematyka
Grześkowiak Andrzej przedmioty zawodowe
Hałas Krzysztof przedmioty zawodowe
dr Janeba-Bartoszewicz Edyta chemia
Jasiczak Katarzyna rewalidacja
Jeznach Urszula przedmioty zawodowe, doradca zawodowy
Jurczyk-Maciuszonek Magdalena język angielski
Kaczmarek Ilona język niemiecki
Kaczmarek Romana język niemiecki
Karczewska Natalia przedmioty zawodowe
Karwasz Anna język angielski
Kasperska Monika język polski
Kawczyńska Ewelina historia
Kisiel Karina SCEM
Kocik Rafałprzedmioty zawodowe
Kołodziejczyk Marzena matematyka
Konieczny Maciej wychowanie fizyczne
Kopania Dariusz przedmioty zawodowe
Krawczyk Mateusz wychowanie fizyczne
Kropyvnytska Kateryna informatyka
Krzyżanowska Eliza muzyka
Kubiak Iwona wychowanie fizyczne
Kubiak Marcin informatyka
Kudlińska Monika język angielski
Kudzinowska Izabella wychowanie fizyczne
Kurasińska Patrycja język polski
Kujawski Janusz przedmioty zawodowe
Kupsik Zenon przedmioty zawodowe
Kurc Jordan przedmioty zawodowe
dr inż. Kurz Dariusz przedmioty zawodowe
Lewandowski Krzysztof informatyka
Liberek Katarzyna język polski
Ludwiczak Mateusz wychowanie fizyczne
Malinowska Justyna język angielski
Małecki Jerzy przedmioty zawodowe
ks. Mańczak Marcin religia
Matecki Dominik przedmioty zawodowe
Moczyńska Marzena wychowanie fizyczne
Mroczek Klaudia matematyka
Nawrocka Martyna wos, historia
Osiński Jacek historia
Paprzycka Katarzyna matematyka
Paszyn Iwona matematyka
Peliński Tomasz przedmioty zawodowe
dr inż. Pirosz Paweł przedmioty zawodowe
dr Pochmara Janusz przedmioty zawodowe
Prałat Krzysztof przedmioty zawodowe
ks. Proch Jakub religia
Pudełko Beata biologia, informatyka
Rejewska Paulina przedmioty zawodowe
Rodak-Turowska Alicja wychowanie fizyczne
Rybicka Maria język polski
Rychlewski Marek przedmioty zawodowe
Sitek Stanisław przedmioty zawodowe
Smulska Katarzyna język angielski
Sobiło Sławomir informatyka
Sokół Hanna wychowanie fizyczne
Stolarski Damian przedmioty zawodowe
Stachowiak Aleksandra język niemiecki
Staniszewski Paweł fizyka
Szyper Mirosław przedmioty zawodowe
Tomczak Grzegorz geografia
Wabich Joanna informatyka
Waraczewski Józef przedmioty zawodowe
dr Weissenberg Joanna przedmioty zawodowe
Weissenberg Michałprzedmioty zawodowe
Witkowska Agata przedmioty zawodowe
Wrona Barbara przedmioty zawodowe, matematyka
Wysocka-Doliwa Maja informatyka
Zakrzewski Marek przedmioty zawodowe
Zakrzewski Przemysław przedmioty zawodowe
Zientera Iwona matematyka
Zgrzeba Bartosz przedmioty zawodowe
dr hab.inż. Zwierzykowski Piotr przedmioty zawodowe
Zugaj Piotr przedmioty zawodowe