Laureaci VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Powidoki 2020”

Nasi zdolni uczniowie Technikum Łączności zostali laureatami VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Powidoki 2020” w kategorii szkół nieprofilowanych. II miejsce zajął uczeń klasy 3c2T w zawodzie fototechnik – Karol Występski. Natomiast wyróżnienie otrzymał Sebastian Goździerski uczeń klasy 3 c1T w zawodzie fototechnik. Organizatorami konkursu byli: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Poznaniu wraz z Młodym Uniwersytetem Artystycznym oraz Młodym Teatrem Ruchu. Prace zostały zrealizowane w pracowni multimedialnej, pod opieką pani Natalii Karczewskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Zapraszamy na  wernisaż wystawy pokonkursowej, który odbędzie się 6 marca 2020r. o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2.

Poniżej prezentujemy wyróżnione prace konkursowe.