Mistrzostwa Poznania w Sztafetowych Biegach Przełajowych

We wtorek 28 września 2021 na Polanie Harcerza w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Poznania w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Uczestnicy biegu mieli do pokonania dystans 1000 m każdy. Zespół Szkół Łączności reprezentowała sztafeta w składzie: Wilsz Marcin 1 PAT, Bielawa Maksymilian i Dębowski Stanisław 1RT, Świerki Krzysztof i Surdyk Adam 2 AT, Kasperek Patryk 42T, Stachowiak Marek 2 ET/TT, Grząślewicz Oskar 3 Pi2T, Lieske Jakub 3 Pi1T.

Nasza męska sztafeta mimo komplikacji w trakcie biegu i kontuzji jednego z zawodników ukończyła swój bieg zajmując ostatecznie 8 miejsce w Poznaniu – GRATULACJE !!!.

Uczestnikom biegu bardzo dziękujemy i życzymy wytrwałości w treningu oraz dalszych sukcesów sportowych.

ze sportowym pozdrowieniem

Alicja Rodak-Turowska i Hanna Sokół

(opiekunowie reprezentacji ZSŁ)

Powiązane aktualności