Mistrzostwa Poznania w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W środę 26 września 2018 na „Polanie Harcerza” przy Jeziorze Maltańskim w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Poznania w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta miały do pokonania dystans 10 x 800 m, a chłopcy 10 x 1000 m.

Sztafeta dziewcząt wystąpiła w składzie: Gołębiewska Urszula, Lenicka Marcelina, Komorowska Maja, Kaczmarek Michalina, Piasecka Weronika, Wypychowska Jagna, Kulka Zofia, Kowalska Martyna, Czerwińska Jagoda i Bartłomiejczak Agata, a w sztafecie chłopców pobiegli: Hołosynik Jakub, Górecki Mateusz, Pawlak Grzegorz, Jankowski Jan, Wróblewski Mateusz, Chmielewski Kacper, Kawa Jarosław, Kiraga Mateusz, Nowicki Jakub i Podlewski Joshua.

III miejsce i awans do Finału Wojewódzkiego uzyskała sztafeta chłopców – BRAWO !!!

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za zaangażowanie i zaprezentowanie wzorowej postawy sportowej i koleżeńskiej. Życzymy zapału i wytrwałości w treningu oraz kolejnych sukcesów.

ze sportowym pozdrowieniem

Alicja Rodak-Turowska i Mateusz Ludwiczak

(opiekunowie reprezentacji ZSŁ)


Powiązane aktualności