Uczniowie ZSŁ nagrodzeni w HUAWEI ICT Academy.

W dniu 15 grudnia 2022r. na Politechnice Poznańskiej odbył się finał konkursu Huawei ICT Competition Poland 2022-2023 organizowanego przez firmę Huawei. Nasi uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie i osiągnęli wysokie wyniki otrzymali cenne nagrody. Nagrodami w konkursie były 22 nowoczesne smartwatche firmy Huawei, które otrzymali studenci Politechniki Poznańskiej oraz nasi uczniowie.

Uczniowie Technikum Łączności , w zdecydowanej większości z klasy 1I2T, otrzymali 10 smartwatchy.

Wręczono także nagrody pieniężne uczniom ZSŁ, którzy startowali w kursach organizowanych w naszej szkole przez HUAWEI ICT Academy w tym roku szkolnym. Siedmiu uczniów otrzymało bony na kwotę 100$.

Nagrodzono także p. Marcina Kubiaka, który jest instruktorem HUAWEI Academy, bonem o wartości 1000$.

Szkoła otrzymała, na zakup sprzętu teleinformatycznego, bon o wartości 4000$.

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY!!!

Zachęcamy do udziału w kursach i konkursach organizowanych przez HUAWEI ICT Academy w ZSŁ.

WARTO!

HUAWEI to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT). Firma jest liczącym się na światowym rynku producentem urządzeń do przewodowej i bezprzewodowej transmisji danych, telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. HUAWEI współpracuje ze wszystkimi największymi spółkami telekomunikacyjnymi w ponad 100 krajach. HUAWEI jest firmą globalną, operującą w 170 krajach, zatrudniającą ponad 170 tysięcy pracowników, z czego aż 46% pracuje w 16 centrach badawczo-rozwojowych R&D. Firma dba o rozwój nowych technologii – 14% rocznego dochodu jest inwestowane w badania i rozwój. W Polsce HUAWEI działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie około 500 pracowników. Od 2008 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. HUAWEI Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety HUAWEI.

Powiązane aktualności

Powiązane zawody