Wycieczka klasy 2RT

W poniedziałek 21 listopada, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, uczniowie klasy 2 RT wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce do przedsiębiorstwa Velux.

Podczas wizyty w Gnieźnieńskim oddziale firmy, młodzież mogła zwiedzać hale produkcyjne, zapoznać się z nowoczesnymi technologiami produkcyjnymi okien. W ramach spotkania uczniowie poznali historię zakładu, a następnie firma zorganizowała quiz ze znajomości przedsiębiorstwa oraz Gniezna. Młodzież dowiedziała się także o działaniach Firmy Velux wspierających środowisko lokalne, akcjach charytatywnych i formach pomocy oferowanej pracownikom. Wizyta zakończyła się wymianą upominków oraz słodkim poczęstunkiem. 

Firma Velux – to nowoczesny, dobrze zorganizowany zakład, dbający o pracowników, ich bezpieczeństwo oraz jakość swoich produktów o czym mogliśmy się przekonać w trakcie wizyty.

Powiązane aktualności

Powiązane zawody