Zakończenie Roku Klas Maturalnych

26.kwietnia Uczniowie klas czwartych Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu otrzymali świadectwa ukończenia szkoły oraz podziękowania za zaangażowanie w pracę pozalekcyjną. Prymuską Technikum została Monika Balcerzak z klasy 4b1T – średnia ocen 5.29. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali również : Krzysztof Krzyżaniak – 5.13, Bartosz Cudziński – 4,78, Michał Grzegorek – 4,77, Krzysztof Łazar – 4,98, Krystian Kurzawa – 4,91, Tomasz Bigos – 4,83. Wyróżnienie za 100% frekwencję otrzymał Krzysztof Krzyżaniak. Dyrekcja Zespołu Szkół Łączności wręczyła również referencje Uczennicom i Uczniom, którzy w wyjątkowy sposób zaangażowali się w promocję i rozwój szkoły. Referencje otrzymali: Arkadiusz Kopczyński, Krzysztof Krzyżaniak, Jakub Dietrich, Krystian Kurzawa, Krzysztof Łazar, Miłosz Latosi, Olga Kucel, Tomasz Siejak, Sandra Grzelaszyk – wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Poznania oraz Łukasz Matusewicz – najmłodszy nauczyciel ZSŁ. Podziękowania za wieloletnią pracę w Radzie Rodziców otrzymała P. Małgorzata Balcerzak, p. Ewa Nogaj, p. Kamila Kwiatoń oraz p. Edyta Łopatowska. Bardzo dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.