Zakończenie Roku Klas Maturalnych

Zakończenie Roku Klas Maturalnych
Zakończenie Roku Klas Maturalnych
Zakończenie Roku Klas Maturalnych
Zakończenie Roku Klas Maturalnych
Zakończenie Roku Klas Maturalnych

26.kwietnia Uczniowie klas czwartych Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu otrzymali świadectwa ukończenia szkoły oraz podziękowania za zaangażowanie w pracę pozalekcyjną. Prymuską Technikum została Monika Balcerzak z klasy 4b1T – średnia ocen 5.29. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali również : Krzysztof Krzyżaniak – 5.13, Bartosz Cudziński – 4,78, Michał Grzegorek – 4,77, Krzysztof Łazar – 4,98, Krystian Kurzawa – 4,91, Tomasz Bigos – 4,83. Wyróżnienie za 100% frekwencję otrzymał Krzysztof Krzyżaniak. Dyrekcja Zespołu Szkół Łączności wręczyła również referencje Uczennicom i Uczniom, którzy w wyjątkowy sposób zaangażowali się w promocję i rozwój szkoły. Referencje otrzymali: Arkadiusz Kopczyński, Krzysztof Krzyżaniak, Jakub Dietrich, Krystian Kurzawa, Krzysztof Łazar, Miłosz Latosi, Olga Kucel, Tomasz Siejak, Sandra Grzelaszyk – wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Poznania oraz Łukasz Matusewicz – najmłodszy nauczyciel ZSŁ. Podziękowania za wieloletnią pracę w Radzie Rodziców otrzymała P. Małgorzata Balcerzak, p. Ewa Nogaj, p. Kamila Kwiatoń oraz p. Edyta Łopatowska. Bardzo dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content