Drużynowe Biegi Przełajowe

W czwartek 28 marca reprezentacja ZSŁ pojechała na Drużynowe Biegi Przełajowe, które odbyły się na Polanie Harcerza (poznańska Malta). Trasa biegów liczyła 1500m dla dziewcząt i 2000m dla chłopców i była bardzo wymagająca – ponad 200 zawodników w każdym biegu (Poznań i powiat poznański). Drzewa, korzenie, trawa, piasek, ostre zakręty i twarde łokcie przeciwników nie ułatwiały zadania, ale nasi reprezentanci poradzili sobie z wyzwaniem. Drużyna dziewcząt klas trzecich gimnazjum zajęła 9 miejsce, a drużyna chłopców klas trzecich gimnazjum zajęła 5 miejsce. Najlepiej indywidualnie poradziła sobie nasza kajakarka Weronika Waligóra z 1a1T plasując się na trzecim miejscu wśród zawodniczek z Poznania rocznik 2002-1999. Gratulujemy 🙂 i serdecznie zachęcamy do biegania ! Dobre buty do biegania, koszulka, spodenki oraz ulubiona muzyka uczynią bieganie również Waszą pasją! Nauczycielki wychowania fizycznego – Magdalena Brzóska i Iwona Walińska.

Powiązane aktualności