Drużynowe Biegi Przełajowe

Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe
Drużynowe Biegi Przełajowe

W czwartek 28 marca reprezentacja ZSŁ pojechała na Drużynowe Biegi Przełajowe, które odbyły się na Polanie Harcerza (poznańska Malta). Trasa biegów liczyła 1500m dla dziewcząt i 2000m dla chłopców i była bardzo wymagająca – ponad 200 zawodników w każdym biegu (Poznań i powiat poznański). Drzewa, korzenie, trawa, piasek, ostre zakręty i twarde łokcie przeciwników nie ułatwiały zadania, ale nasi reprezentanci poradzili sobie z wyzwaniem. Drużyna dziewcząt klas trzecich gimnazjum zajęła 9 miejsce, a drużyna chłopców klas trzecich gimnazjum zajęła 5 miejsce. Najlepiej indywidualnie poradziła sobie nasza kajakarka Weronika Waligóra z 1a1T plasując się na trzecim miejscu wśród zawodniczek z Poznania rocznik 2002-1999. Gratulujemy 🙂 i serdecznie zachęcamy do biegania ! Dobre buty do biegania, koszulka, spodenki oraz ulubiona muzyka uczynią bieganie również Waszą pasją! Nauczycielki wychowania fizycznego – Magdalena Brzóska i Iwona Walińska.

Skip to content