Indywidualne Mistrzostwa Poznania w Lekkiej Atletyce

W środę 6 października na stadionie Lekkoatletycznym Golęcin w Poznaniu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Poznania w Lekkiej Atletyce szkół ponadpodstawowych. Zespół Szkół Łączności reprezentowali: Kruk Nikodem 1AT, Lewicki Dominik 1i1T, Surdyk Adam 2AT, Pośpiech Paweł i Stachowski Marek 2ET/TT, Wiśniewski Jakub 3Gi1T, Bajer Mikołaj i Banaszak Maciej 3PAT, Jaszczyk Hubert 3PET, Pawlak Dominik 3Pi1T, Kostanciak Julia 4C2T, Urbaniak Jagoda i Adamczak Joanna 4C1T, Waligóra Weronika 4A1T.

Nasi zawodnicy wystartowali w 9 konkurencjach biegowych i 4 konkurencjach technicznych i świetnie się spisali. Najlepsze wyniki osiągnęli :

Jagoda Urbaniak 4 C1T  w biegu na 200 m – złoty medal

Dominik Lewicki 1i1T w biegu na 200 m – złoty medal

Mikołaj Bajer, Nikodem Kruk, Dominik Lewicki i Hubert Jaszczyk w sztafecie 4 x 100 m – srebrny medal

BRAWO !!!

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za sportową postawę i chęć reprezentowania szkoły. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów :-).                                                                      ze sportowym pozdrowieniem Alicja Rodak-Turowska i Mateusz Krawczyk

(opiekunowie naszej reprezentacji )

Powiązane aktualności