Microsoft Imagine Premium


Informujemy, że Zespół Szkół Łączności jest zarejestrowaną instytucją w programie Microsoft Imagine Premium.

Jest to program firmy Microsoft skierowany do wybranych uczniów, studentów i pracowników naukowych, w którym uczestnicy mogą pozyskać darmowe kopie wybranego oprogramowania firmy Microsoft. Są to głównie systemy operacyjne Windows, środowiska programistyczne Visual Studio itp. Licencje na oprogramowanie są edukacyjne i nie przeznaczone do wykorzystania komercyjnego jednak nie są ograniczone czasowo.

Administratorem Microsoft Imagine Premium jest pan Marcin Kubiak. W najbliższym czasie zostanie zorganizowane spotkanie (informacja przez MobiDziennik) dla przedstawicieli klas w celu omówienia szczegółów programu oraz utworzenia kont uczniowskich na dedykowanym portalu WebStore służącym do pobierania oprogramowania.