Rok na #instagramie

Rok na #instagramie to całoroczny, multitematyczny projekt fotograficzny realizowany w klasach 1C2T oraz 1C1T. Uczniowie założyli i prowadzili swoje konta na Instagramie, realizując twórczo 9 zadanych tematów. Projekt miał na celu aktywne wykorzystanie nowych technologii cyfrowych i social media w codziennym życiu. Rok na #instagramie to także swoisty dziennik wizualny, który pozwala spojrzeć na fotografię jako narzędzie codzienności, uwrażliwia uczniów na otaczającą rzeczywistość, prowokuje do przemyśleń, kształtuje umiejętności przekładania własnych refleksji na wizualne reprezentacje oraz pozwala pogłębić wiedzę na temat podstawowych rodzajów i typów fotografii.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć uczniów na Instagramie pod hasztagami #fotozsł #1c1t oraz #1c2t

Prowadzenie projektu: Sylwia Czubała

Realizowane tematy:

Moje miejsca

O mnie beze mnie

Szkoła 

Składam się z ciągłych powtórzeń

Współczesna martwa natura

Obraz podwójny

Portret z atrybutem

Eksperyment

Wolność równość

Zdjęcia w galerii na stronie:

Patryk Zajadacz 1C2T

Zuzanna Dienwebel 1C2T

Julia Troszczyńska 1C1T

Joanna Adamczak 1C1T

Powiązane aktualności

Powiązane zawody