Uczniowie ZSŁ w Hiszpanii

Obecnie w Sevilli praktyki zawodowe odbywają uczniowie Technikum Łączności w zawodzie technik automatyk, technik fotografii i multimediów oraz technik informatyk w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Uczniowie ZSŁ oprócz praktyk zawodowych uczestniczą w kursie języka hiszpańskiego zawodowego.

13.11.2021r. grupa uczestniczyła w wycieczce do Kadyksu, zorganizowaną przez partnera projektu firmę Euromind. Nasi uczniowie mieli możliwość zintegrować się z grupą mechaników i elektroników z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ze Skoczowa. Kadyks jako jedne z najstarszych miast na świecie, zrobiło na naszych uczniach niesamowite wrażenie.

Uczniowie i opiekunowie ZSŁ w Poznaniu oraz ZSTiO w Skoczowie.

Grupę można obserwować na Facebooku https://www.facebook.com/ZS%C5%81-Pozna%C5%84-na-praktykach-w-Sewilli-113094194494191

Powiązane aktualności

Powiązane zawody

Powiązane projekty