Zakończenie roku klas maturalnych

Uroczyste zakończenie roku dla klas maturalnych w Zespole Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu odbyło się 28.kwietnia 2023r. W tym dniu edukację zakończyła wspaniała młodzież ostatnich klas czwartych po szkole gimnazjalnej, co dodatkowo ubarwiło ten dzień szczególnym sentymentem. W trakcie uroczystości nastąpiło przekazanie Sztandaru ZSŁ przez Uczniów klasy 4 GtT: Maksymiliana Gruszeckiego, Mikołaja Rozynka i Mateusza Rozynka, którzy 3 lata wzorowo wypełniali obowiązki Pocztu Sztandarowego. Sztandar uroczyście przejęli Uczniowie klasy 3 aT. Tegoroczne Maturzystki i Maturzyści ukończyli szkołę z bardzo wysokimi wynikami w nauce oraz sukcesami edukacyjnymi a także tymi potwierdzającymi zaangażowanie w życie społeczne. Oto wyniki:

Prymusem Technikum Łączności w roku szkolnym 2022/2023 został Karol Nowacki z klasy 4 GaT.

Wyróżnienia za udział w olimpiadach i konkursach zawodowych otrzymali:

Jakub Heryng 4 Gi1T finalista Olimpiady Języka Angielskiego

Jakub Frańczak 4 Gi2T laureat Olimpiady Statystycznej

Karol Nowacki 4 GaT wyróżnienie II stopnia w konkursie „Elektronika-by żyło się łatwiej”

Dawid Józwik, Paweł Laszczyk, Filip Poplewski  – z klasy 4 Gi1T – zakwalifikowanie się do finału ogólnopolskiego konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa „CyberSkiller Challenge Poland”.

100% frekwencji na zajęciach szkolnych w roku szkolnym 2022/2023 uzyskali: Bartosz Płonka 4 GaT, Jagna Wypychowska 4 GfT.

Za zaangażowanie w organizację uroczystości szkolnych, a w szczególności za oprawę muzyczną podziękowania otrzymali: Mateusz Ciesielski i Jan Wawrzyniak z klasy 4 GaT.

Podziękowania za zaangażowanie w realizację zadań szkoły otrzymali:

Oskar Górecki 4 GeT, Betina Szulc 4 Gi2T, Julia Wawrzyniak 4 Gi1T, Natalia Stróżewska 4 GfT, Liliana Bielawa 4 GfT, Anna Góralczyk 4 GfT, Maksymilian Woś 4 Gi1T, Jakub Kuchno 4 GfT, Kacper Kapciński 4 GfT.

W wolontariat szkolny była szczególnie zaangażowana klasa 4 GeT a wśród nich: Mikołaj Kutozow, Gracjan Kijanowski, Mateusz Szlas, Patryk Bednarek, Szymon Kaczmarek, Marcin Łukasiewicz, Jędrzej Polus, Tomasz Kozłowski.

Na koniec szczególne podziękowania zostały złożone na ręce Rodziców, którzy byli zaangażowani w pracę na rzecz Rady Rodziców Zespołu Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu:

p. Żaneta Łukasiewicz, p. Marzena Wawrzyniak, p. Mariola Dąbek, p. Magdalena Woś, p. Robert Purol, p. Marcin Zajączkowski.

Wszystkim Maturzystom życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych oraz wielu wspaniałych ludzi wokół.

Powiązane aktualności