Galeria „ZA REGAŁEM”

Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”
Galeria „ZA REGAŁEM”

W piątek 15 marca odbyło się otwarcie Szkolnej Galerii „ZA REGAŁEM”. Galeria mieści się w wydzielonym z biblioteki pomieszczeniu (023) i w swoim założeniu ma służyć prezentacji najciekawszych postaw artystycznych, projektów i wystaw uczniów klas fotograficznych. Planujemy również spotkania z artystami oraz teoretykami sztuki, specjalistami w różnych dziedzinach fotografii.Galeria powstała z inicjatywy uczniów klas fotograficznych, Samorządu Uczniowskiego oraz Komisji Artystycznej, przy wsparciu Dyrekcji ZSŁ i Urzędu Miasta Poznania. Prowadzona jest przez uczniowski zespół kuratorski: Gracjana Chytra, Sebastian Goździerski i Łukasz Walkowiak.Pierwszą wystawą jest projekt Miłosza Latosi z klasy IVcT „UP SIDE DOWN”, związany z camerą obscurą. Wystawa potrwa do 31 marca br. 

Skip to content