Galeria „ZA REGAŁEM”

W piątek 15 marca odbyło się otwarcie Szkolnej Galerii „ZA REGAŁEM”. Galeria mieści się w wydzielonym z biblioteki pomieszczeniu (023) i w swoim założeniu ma służyć prezentacji najciekawszych postaw artystycznych, projektów i wystaw uczniów klas fotograficznych. Planujemy również spotkania z artystami oraz teoretykami sztuki, specjalistami w różnych dziedzinach fotografii.Galeria powstała z inicjatywy uczniów klas fotograficznych, Samorządu Uczniowskiego oraz Komisji Artystycznej, przy wsparciu Dyrekcji ZSŁ i Urzędu Miasta Poznania. Prowadzona jest przez uczniowski zespół kuratorski: Gracjana Chytra, Sebastian Goździerski i Łukasz Walkowiak.Pierwszą wystawą jest projekt Miłosza Latosi z klasy IVcT „UP SIDE DOWN”, związany z camerą obscurą. Wystawa potrwa do 31 marca br. 

Powiązane aktualności