Rekrutacja na płatne staże nadal trwa!

Technik informatyk

 

 

 

Informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika mogą nadal zapisywać się na płatne staże, które będą odbywać się w sierpniu, a także od września 2019r.

Staże realizowane są w ramach projektu „Kwalifikacje zawodowe kluczem do sukcesu – wspieramy rozwój kształcenia zawodowego w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Poznania” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Czas realizacji stażu to 150 godzin.

Uczniowie zainteresowani zdobyciem nowych doświadczeń i kontaktów, a także podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych (staże/praktyki realizowane będą u najlepszych lokalnych pracodawców), zachęcamy do zgłoszenia się.

Więcej informacji na temat płatnych staży, wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie https://staze-info.pl/ 

Powiązane aktualności

Powiązane zawody

Powiązane projekty